Foto - JĀNIS TREKTERIS
12.12.11
03.12.11
26.11.11
18.09.11
Līgaviņa - Maruta
Make-up - RITA JUREVSKA
Frizūra - LELDE STENGRĒVICA
Maruta: "Sveika Rita!
Gribējos pateikt lielo PALDIES par skaisto make-up un frizūru. Jūs ar Leldi, manuprāt, esat perfekta komanda. Viss turējās lieliski līdz pat agram rītam.
Jutos patiešām skaista un tāpēc man ir prieks, ka izvēlējos tieši Tevi šajā svarīgajā dienā :)
Pievienoju klāt dažas bildes no rīta stresa :) ..un kā tas viss kopā izskatijās :) "
Frizūra - LELDE STENGRĒVICA
Maruta: "Sveika Rita!
Gribējos pateikt lielo PALDIES par skaisto make-up un frizūru. Jūs ar Leldi, manuprāt, esat perfekta komanda. Viss turējās lieliski līdz pat agram rītam.
Jutos patiešām skaista un tāpēc man ir prieks, ka izvēlējos tieši Tevi šajā svarīgajā dienā :)
Pievienoju klāt dažas bildes no rīta stresa :) ..un kā tas viss kopā izskatijās :) "
29.07.11
24.07.11
05.05.11
03.04.11
16.02.11
BRAZĪLIJAS KERATĪNS
Kas tas tāds ir?
Ja mati ir bojāti, bieži krāsoti, pūkojas vai nav savaldāmi, tad ar šo procedūru tos iespējams padarīt glītus, piepildītus, pabarotus, spīdīgus un taisnus,kā tikko ieveidotus ar pannu. Brazīlijas keratīns paradzēts pūkainiem, viļņotiem vai cirtainiem matiem ar vai bez ķīmsikās apstrādes (krāsošana, ilgviļņi, tml.).
Nav paradzēts bērniem līdz 16 gadiem, grūtniecēm, barojošām māmiņām un cilvēkiem ar alerģiju.
Kāds ir rezultāts?
Mati paliek ļoti gludi, taisni un spīdīgi, efekts saglābājas vismaz 3 mēnešus!
Nav jāveido, nav jāfēno, tie krīt smuki un Tu izskaties kā tikko no frizētavas iznākusi. Mats ir pabarots un padarīts paklausīgs.
UN - runā, ka mati kļūstot sliktāki nekā bija pirms keratīna procedūras, tā tas nav, tieši uzlabojas, vienkārši liekas, ka mati ir sliktāki, jo cilvēks ir pieradis pie esošā efekta un keratīnam izmazgājoties, paliek "vecā" matu struktūra, un klientam liekas, ka mati ir sliktāki, protams, jo matos atkal ir mazāk keratīna!
Ja mati ir bojāti, bieži krāsoti, pūkojas vai nav savaldāmi, tad ar šo procedūru tos iespējams padarīt glītus, piepildītus, pabarotus, spīdīgus un taisnus,kā tikko ieveidotus ar pannu. Brazīlijas keratīns paradzēts pūkainiem, viļņotiem vai cirtainiem matiem ar vai bez ķīmsikās apstrādes (krāsošana, ilgviļņi, tml.).
Nav paradzēts bērniem līdz 16 gadiem, grūtniecēm, barojošām māmiņām un cilvēkiem ar alerģiju.
Kāds ir rezultāts?
Mati paliek ļoti gludi, taisni un spīdīgi, efekts saglābājas vismaz 3 mēnešus!
Nav jāveido, nav jāfēno, tie krīt smuki un Tu izskaties kā tikko no frizētavas iznākusi. Mats ir pabarots un padarīts paklausīgs.
UN - runā, ka mati kļūstot sliktāki nekā bija pirms keratīna procedūras, tā tas nav, tieši uzlabojas, vienkārši liekas, ka mati ir sliktāki, jo cilvēks ir pieradis pie esošā efekta un keratīnam izmazgājoties, paliek "vecā" matu struktūra, un klientam liekas, ka mati ir sliktāki, protams, jo matos atkal ir mazāk keratīna!
Lūk viens no darbiņiem:
Abonēt:
Ziņas (Atom)














































